Poslanec NR SR

9. júla 2010 som zložil sľub poslanca a stal som sa poslancom Národnej rady Slovenskej republiky za stranu Sloboda a Solidarita. Moje funkčné obdobie skončilo po predčasných voľbách, 10. marca 2012.
Informácie o mojej práci a o mojich aktivitách v parlamente nájdete aj na tejto stránke.

Nájdete tu informácie o tom:

* Ako som hlasoval
* Aké otázky som položil členom vlády pre hodinu otázok
* Aká bola moja legislatívna iniciatíva
* Aké som podal pozmeňujúce návrhy
* Kto sú moji asistenti
* Kde a koľko mám poslaneckých kancelárií
* Aké boli moje zahraničné pracovné cesty
* Môžete si pozrieť aj moje vystúpenia v parlamente

Ďalšie štatistiky o mojom pôsobení v parlamente nájdete aj na tejto stránke.

Druhýkrát som bol zvolený za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky 5.marca 2016 za stranu Sloboda a Solidarita. 23. marca 2016 som zložil sľub poslanca a ujal som sa svojho mandátu.