Problémy na Dopravnom inšpektoráte v Žiline.

Po tom, čo som si dnes pozrel správy Nového času nemohol som uveriť vlastným očiam a ušiam. V dobe elektronizácie (aj našej) verejnej správy, kedy vláda minula na túto úlohu takmer miliardu €, si majú žilinčania podľa slov hovorkyne  polície zabezpečiť systém získavania časeniek sami.

Zrejme žilinskí dopravní policajti nezaregistrovali masívnu reklamu (platenú z eurofondov) koncom minulého roku vo všetkých televíziách, kde nám vtĺkali do hlavy, že nám už na veľa veci bude stačiť občiansky preukaz s čipom a portál www.slovensko.sk

A tak odpoveď hovorkyne na sťažnosti rozhorčených žilinčanov, ktorí si na zmenu v evidencií motorových vozidiel musia brať niekoľko dni dovolenky by mala byť nasledovná:

Vážení motoristi, zbytočne tu každé ráno stepujete a mrznete, lebo stačí z pohodlia obývačky dohodnúť si termín na dopravnom inšpektoráte, alebo požiadať o zaradenie do radu čakateľov alebo aj sa informovať o aktuálnom stave poradia.

Myslite si, že je to scifi? Určite nie, aspoň na stránke Ministerstva vnútra to tvrdia, aj keď som to na vlastnej koži nevyskúšal. Aj policajti na žilinskom dopravnom inšpektoráte by sa mali riadiť heslom Pomáhať a chrániť.

Späť na hlavnú stránku

pošli na vybrali.sme.sk

 

2 názory na “Problémy na Dopravnom inšpektoráte v Žiline.

  1. Pomáhať a chrániť je heslo platné v niektorých krajinách , ktoré som navštívil, ale Slovensko to ani omylom nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *