Dočkáme sa aj v „Mlynci“ nových ciest?

Od predvčera večera parkuje v Mlynci posádka „asfaltérov“ z Doprastavu a.s. Vyzerá to, že po dlhých rokoch čakania (až 15 rokov?), sme sa dočkali a budeme mať aj my nové a rovné cesty.
Všetci sa na to veľmi tešíme, ale hlavne deti si už chystajú kolieskové korčule. Vyzerá to, že už všetky ulice v obci sú opravené. Ostali len Za mlynom, Pod rovňami a Podubenec. Keďže sú z môjho poslaneckého obvodu, tak ma zvlášť zaujímajú.

foto1, foto2, foto3, foto4, foto5

Späť na hlavnú stránku

4 názory na “Dočkáme sa aj v „Mlynci“ nových ciest?

  1. Hneď si môžem aj odpovedať. Na zasadnutí obecného zastupiteľstva odznela informácia, že ulica Pod Rovňami a Podubenec budú mať novú cestu. Ulica Za mlynom však nie, pretože je vraj dobre urobená. Je to síce ďaleko od pravdy, pretože je len zalátaná a hrboľatá. Keby nebožtíci, ktorých tadiaľ vozia do Domu smútku mohli rozprávať, určite by mi dali za pravdu.

  2. Oprava ciest po kanalizačných prácach je nevyhnutná, pretože tieto nové koberce robíme možno na dvadsať rokov a preto je dôležité vykonať perfektnú prácu. Cesta po Bielom Potoku je názornou ukážkou, ako sa to nemá robiť. Myslím si, že už je načase robiť svoju prácu poriadne, aby nás budúce generácie neodsudzovali za to, že sme všetko len odflakli. To ako vyzerajú ulice v Terchovej dávame signál aj pre turistov, ktorí tu trávia svoju dovolenku. Už starí Rimania vedeli, že svet dobyjú, keď vybudujú cesty. Myslím, že niečo z toho platí aj dnes.

  3. Tak najnovšia informácia je, že cesta Za mlynom bude mať tiež nový koberec. Bolo by to fajn, ak by sa to podarilo.

  4. Nakoniec sa to naozaj podarilo a aj cesta Za mlynom je pekná a rovná. Ďakujem pánovi starostovi za ústretovosť pri prejednaní našej žiadosti, aby aj na našej ulici bol nový koberec a za to, že sa nakoniec takéto riešenie našlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *